Главная         Список  

Знамениті курорти Єгипту!


Раздел: Путешествия, Туризм Дата: 20.04.2016

знаменитые курорты Египта
  Єгипет в першу чергу відомий своїми давніми містами і визначними пам`ятками, які були споруджені ще в епоху фараона. Зараз це одна з головних туристичних країн, яка відома своїми кращими морськими курортами. Такі міста як Хургада, Шарм-ель-Шейх, Ель-Аріш і Сафага, які швидко розвиваються в туристичному плані і запрошують відпочити любителів моря, водного спорту та гарної кухні.популярний курорт Єгипту

Туризм є однією з основних галузей, що розвиваються в Єгипті.

Каїр... столиця Єгипту... найбільше місто африканського континенту. Художнє ремесло в Каїрі дуже розвинене. Місто випускає вироби зі шкіри, кераміки і сувенірні товари.

Єгипетські піраміди залишаються найбільш відомими на планеті будівлями. Цим пірамідам більше п`яти тисяч років, а вони ще досі радують око єгиптян і туристів.
 
Хургада… самий відомий і найпопулярний курорт Єгипту, уявляє собою старе місто і туристичну місцевість «Саккала».
Тут для туристів представлені екскурсії: поїздка в Луксор, поїздка на джипах по пустелі і занурення на підводному човні.

Ель-Гунаето

Ель-Гунаето… новий курорт, готелі якого спроектовані в стилі арабської архітектури. Уздовж готелів проходять штучні канали, за якими можна поплавати на катерах.
 
Сафага, Макаді, Сома Бей… маленькі курорти для любителів дайвінгу та пляжного відпочинку.

Марса Аламкурорт, в якому розташовані кілька готелів і аеропорт.

курорт для любителів дайвінгу

Шарм-ель-Шейх… по-справжньому царський курорт, завдяки готелів першого класу і великим різноманіттям різних магазинів, де можна купити гарний одяг.
 
Дахаб, Нувейбане… великі і недорогі туристичні містечка, які користуються популярністю у німців і дайвенгістів.
 
Таба… красивий курорт з модними п`ятизірковими готелями.

Який би курорт Ви не обрали, отримаєте задоволення від будь-якого з них!Нет комментариев. Почему бы Вам не оставить свой?Внимание!

Вы не можете отправить комментарий анонимно!
Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь.

Внимание!


Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск