Русский корабль иди на хуй
Внимание!!!

Для того что бы добавить свой ресурс, вы должны зарегистрироваться или залогиниться!

Главная  Лучшие    Популярные   Список  


На нашем портале вы найдёте много софта, интересных игр, свежих фильмов, редких книг, и всё ето можно скачать абсолютно бесплатно. Правда не стоит забывать, что вся информация, представленная на сайте - представлена исключительно в ознакомительных целях, и вы обязуетесь всё поудалять немедленно после ознакомления..



Человек в системе единого живого мира В этом сайте собраны материалы, используемые в ходе авторских семинаров и тренингов цикла «Человек в системе Единого Живого Мира», проводимых в разных городах Украины в течение более 10 лет.



Планета Пчелопром - портал для пчеловодов, любителей пчёл и продуктов пчеловодства. Объявления, библиотека, новости пчеловодства, всё о пчёлах.



Продажа, аренда, сервис лазерного и измерительного оборудования крупнейших мировых производителей GEO-FENNEL    Продажа, аренда, сервис, нивелиров лазерных, оптических нивелиров, теодолитов, тахеометров и трассоискателей.
    Мы сможем подобрать для вас самый функциональный и надежный лазерный уровень, производства Германия. Все нивелиры лазерные внесены в госреестр измерительных приборов Украины. Трассоискатель C.SCOPE не является обязательным к сертификации.



03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20
Тел.: (044) 456-42-58
Факс.: (044) 455-68-99

Національна академія державного управління при Президентові України (далі – Академія) є головним вищим навчальним закладом у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, має IV рівень акредитації. В Академії, її Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів у Києві та регіональних інститутах державного управління у Дніпропетровську, Львові, Одесі й Харкові здійснюється навчання керівного персоналу вищої і середньої ланок державного управління.
Академія має IV рівень акредитації
Заклад з його Дніпропетровським філіалом утворено Указом Глави держави в травні 1995 р., у вересні цього ж року засновано філіали у Львові, Одесі та Харкові. У 2001 р. філіали набули статусу регіональних інститутів у складі Академії.
За вагомий внесок у розвиток державного управління та беручи до уваги загальнодержавне й міжнародне визнання результатів діяльності Указом Президента України від 21 серпня 2003 р. Академії надано статус національної.
В освітній і науковій галузях “Державне управління” Академією розроблені й пропонуються сучасні програми за різними формами підготовки магістрів, кандидатів, докторів наук з державного управління, підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, їх резерву, інших управлінських кадрів.
Виконання місії Академії забезпечується сформованою навчально-методичною й науково-дослідною інфраструктурою, кадровим потенціалом, запровадженням інноваційних освітніх технологій. У закладі діє 14 факультетів, з них чотири – в Києві, 57 кафедр (17 – у Києві). В Академії працює понад 100 докторів наук, професорів та майже 350 кандидатів наук, доцентів. До навчального процесу залучається близько 650 провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців у галузі державного управління, досвідчених управлінців, у тому числі вищі посадові особи держави.
У 2005 р. Академія підбивала підсумки десятирічного періоду свого становлення. Аналіз її здобутків і проблем, шляхів удосконалення здійснювався в контексті трансформаційних процесів в Україні, європейських та світових тенденцій підготовки державно-управлінських кадрів. Про це свідчить проведення в закладі 15-17 червня 2005 р. XVIII Міжнародного конгресу з підготовки вищих державних службовців, співпраця із Секретаріатом Президента України, спрямована на виконання зрослих завдань кадрового і науково-консультаційного забезпечення реформування державного управління.
Ураховуючи десятирічний досвід Академії з підготовки і підвищення кваліфікації кадрів для органів державної влади та органів місцевого самоврядування, провідні світові тенденції в підготовці фахівців державного управління, цілі і принципи Болонського процесу, керуючись настановами, що містяться у виступах Президента України В.А.Ющенка на колегії Міністерства освіти і науки України 24 березня 2005 р., Всеукраїнських зборах представників місцевого самоврядування 26 квітня 2005 р., з нагоди 14-річчя незалежності України, уточнено місію Академії, яка полягає в сприянні демократичним змінам шляхом професіоналізації державного управління, його кадрового і наукового забезпечення, а також проблеми, що потребують невідкладного розв’язання. Вони пов’язані з удосконаленням системи взаємодії з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, актуалізацією змісту і форм навчання та досліджень з урахуванням вимог практичної діяльності, подальшим інноваційним розвитком фахової освіти та інформатизацією суспільства.
Слухачі Академії беруть активну участь у навчальному, науковому та творчому житті закладу. Рада слухачів захищає соціальні, економічні та культурні інтереси слухачів.
Пошук і запровадження ефективних форм організації навчального процесу з урахуванням зарубіжного досвіду, нових інформаційно-комунікаційних технологій здійснюють Центр дистанційного навчання, Центр дидактичного і технічного забезпечення навчання та Центр інформаційних технологій.
Заклад входить до навчально-науково-виробничого комплексу “Академія дистанційної освіти”, утвореного у 2002 р. спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України та Академії. Основна мета діяльності комплексу – впровадження дистанційної форми навчання та забезпечення навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників підприємств, установ і організацій на основі нових інформаційно-комунікаційних технологій.
Академія безпосередньо взаємодіє з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з питань організації прийому на навчання, проведення стажування слухачів і працевлаштування випускників.
Почесними докторами Академії обрані Президент Азербайджанської Республіки Алієв Гейдар Алірзі огли, директор Національної школи державного управління Республіки Польщі, Віце-президент Міжнародної асоціації шкіл та інститутів управління (IASIA) Марія Гінтовт-Янкович, директор Литовського інституту державного адміністрування Альфонсас Величко.









Україна, 76025, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57.
Тел.: (380-3422) 2-21-40. Факс: (380-3422) 3-15-74.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника - перший університет класичного зразка, відкритий у річницю незалежності України Указом її Президента. Але за плечима молодого навчального закладу вже були п'ятдесят років його попередника і фундатора - Iвано-Франківського педагогічного інституту. За короткий час існування новий університет зріс у провідний центр науки, культури і освіти Прикарпаття. Відкрились нові спеціальності, з'явились нові факультети і кафедри, колектив поповнився науковцями високого рівня, і головне - змінилися пріоритети в підготовці фахівців - від вузької професіоналізації ми перейшли на шлях широкої фундаментальної освіти. Наше завдання сьогодні - формувати високоосвічену особистість із національно-державницьким світоглядом, виховувати інтелігентів, здатних вирішувати найскладніші економічні, технологічні, культурологічні проблеми, що стоять перед молодою Українською державою.

Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск