Внимание!!!

Для того что бы добавить свой ресурс, вы должны зарегистрироваться или залогиниться!

Главная  Лучшие    Популярные   Список  


Обучение и трудоустройство специалистов печатных СМИ.
Если Вы амбициозны, энергичны и желаете гарантированно получить работу в динамично развивающейся компании, приглашаем Вас освоить замечательные профессии в сфере печатных СМИ!
У нас Вы имеете уникальную возможность изучить за непродолжительный срок и умеренную плату, такие специальности
* журналистика, реклама и PR

* агент по продаже рекламных площадей

* дизайнер рекламной продукции

* верстальщик-макетировщик полиграфии49600,
Україна, м.Днiпропетровськ,
вул. Паторжинського 11а.
Конт.тел: +38 (0562) 36-22-08, 47-16-66, 46-93-66, 37-96-43
E-mail:ibho@a-teleport.com


ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ є провідним навчальним закладом по підготовці спеціалістів інженерно-будівельного, механічного, архітектурного та економічного профілю у Придніпровському регіоні.
Підготовка спеціалістів в академії здійснюється за 18 спеціалізаціями, 9 напрямків підготовки з ліцензованим планом прийому 1230 чол.
Навчально-виховний процес і наукові дослідження здійснює висококваліфікований колектив викладачів та наукових робітників, який включає 68 професорів, докторів наук, 262 доцентів, кандидатів наук. В академії працюють 27 академіків та 12 членів-кореспондентів галузевих академій, 2 лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки.
Очолює колектив будівельної академії ректор, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, директор-засновник Міжгалузевого мінституту будівельних матеріалів і конструкції Міжнародної інженерної академії, член Ради Асоціації вузів СНД, член товариства чорної металургії США (1991), член Європейського товариства математиків і механіків (Німеччина, 1995), лауреат Державної премії Большаков Володимир Іванович.
У 1998 році за наказом міністра освіти і науки України та ректора академії при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури створено Інститут безперервної фахової освіти (ІБФО). Первий директор Шабанов П. П. Зараз директор институту Мелашич Василь Васильович.
На першому етапі профільної освіти учні отримують елементарні фахові знання і навички з обраної ними спеціальності в профільних класах школи.
На другому етапі випускники профільних класів для набуття подальшої фахової освіти можуть навчатися або в середніх професійних навчальних закладах, або у вищих навчальних закладах різних рівнів акредитації (вищих ПТЗ, технікумі, коледжі).
Ми вважаємо, що для отримання не просто вищої, а професійної вищої освіти є доцільним другий етап навчання, який передбачає продовження фахової підготовки у професійних навчальних закладах, в тому числі І-ІІ рівнів акредитації. Якраз тут надається професійна фахова освіта. Після цього можна продовжити навчання на третьому етапі для отримання повної вищої освіти і диплома спеціаліста або магістра. Саме на таку ступеневу освіту вказує досвід технічно розвинутих країн світу.Центр виконує функції регіонального навчального і науково-методичного закладу системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, організацій (установ, закладів). Його сновними завданнями є:
провадження освітньої діяльності, яка включає навчальну, виховну, наукову, культурну, консультативну, методичну діяльність;International HouseInternational House - одна з найбільших та найстаріших груп мовних шкіл у світі, що нараховує 200 шкіл у 50 країнах і має 54-річну історію існування на світовому ринку.
Стратегія організації – запровадження високих стандартів якості та інновацій у навчанні.
Організація була заснована у 1953 році у місті Кордова (Іспанія) британцями Джоном та Брітою Хейкрафт з метою запровадження інноваційних підходів до викладання іноземних мов та підготовки викладачів.
Міжнародна організація International House щорічно навчає англійській та іншим мовам більш ніж 200 000 студентів, а також тренує тисячі вчителів працювати за сучасною комунікативною методикою.
IH Київ стала першою філією концерну в Україні у 1992 році, на сьогоднішній день школи International House існують у Львові, Харкові, Одесі та Дніпропетровську.г. Киев, ул.Федорова 3, офис 2,
тел. (380-44) 287-31-53


Суть изучения английской разговорной речи в нашем Центре заключается в тренинговой системе обучения, интенсивном овладении коммуникативными навыками на занятиях. Результат достигается с помощью эффективного технологического процесса, создания психологической атмосферы, способствующей быстрому достижению результата. На базе фирмы создан учебник, в котором суммирован опыт работы Центра в течение ряда лет и который включает в себя синтез материалов из учебников ведущих издательств мира, таких как OXFORD UNIVERSITY PRESS , CAMBRIGE UNIVERSITY PRESS , HEINEMANN , LONGMAN , LTP , а также учебники лучших отечественных специалистов.
Слушателями являются как частные лица, так и предприятия, учебные заведения, государственные организации и коммерческие фирмы, заинтересованные в обучении своих сотрудников. По желанию клиентов Центр составляет специальные программы обучения по любым направлениям: бизнесу, финансам, международным отношениям, религии, искусству, и т.д. Занятия могут проводиться на территории заказчика в удобное для него время.
Человек, приходящий к нам на обучение, естественно, несет груз забот повседневной жизни, поэтому мы прилагаем максимум усилий для снятия стресса, этому обучен коллектив предприятия.Програми з вивчення мови. Методичні посібники. Анекдоти на англійській мові та ін. Перелік рекламних послуг на сайті та ціни на них.

Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск