Внимание!!!

Для того что бы добавить свой ресурс, вы должны зарегистрироваться или залогиниться!

Главная  Лучшие    Популярные   Список  


Добро пожаловать на сайт рекламно-информационного издания«БИЗНЕС.ПРАЙС-ЛИСТЫ»! «БИЗНЕС.ПРАЙС-ЛИСТЫ» - лидирующее в Украине рекламно-информационное издание, на протяжении 14 лет обеспечивающее своим рекламодателям наиболее эффективное донесение рекламных обращений до целевой аудитории.

«БИЗНЕС.ПРАЙС-ЛИСТЫ» - это крупнейшая в Украине «товарная биржа», которая активно используется предпринимателями, как для сбыта своей продукции, так и для поиска партнёров в Украине.ТОВ «Інтелектуальні Системи ГЕО» (ІСГео) вбачає свою місію у наданні клієнтам найбільш вигідних та потрібних їм у бізнесі геоінформаційних продуктів, рішень і послуг для усього діапазону геосистем: настільних, клієнт-серверних, веб- і мобільнихОгляд цін українського та світового товарних ринків.33003, м.Рівне, вул. Гагаріна, 39
Тел: +38(0362)245582; +38(0362)635989
Факс: +38(0362)245582
Спільне українсько-канадське підприємство “Інтерміст-неон” працює на рекламному ринку України з 1999 року.
За роки плідної діяльності фірмі вдалося досягти значних успіхів у виробництві візуальної реклами, зокрема неону — одного з найбільш ефектних, привабливих і перспективних видів візуальної реклами.
Зайнявши впевнені лідерські позиції на ринку візуальної реклами, підприємство активно просуває свою продукцію у багатьох регіонах України, водночас приділяючи значну увагу розробці технологій, спрямованих на збільшення тривалості терміну служби неонових трубок.
фото з галереї робіт Вироби нашої фірми — від простих неонових вивісок до великих дахових установок — прикрасили своїм святковим сяйвом вулиці Рівного, Києва, Львова, Луцька, Івано-Франківська, Трускавця, Хмельницького, курортів південного берега Криму та багатьох інших міст України, додавши міським краєвидам неповторного нічного шарму та привабливості, підкреслюючи особливу красу нічного міста.
Роки наполегливої праці згуртували на фірмі колектив висококласних фахівців з великим досвідом роботи по виготовленню електронних виробів.
Саме завдяки цьому досвіду народилася нова технологія, що дала змогу суттєво покращити якість і довговічність неонової трубки.
Не менш важливим результатом цієї технології є також і зведення до мінімуму негативних наслідків для навколишнього середовища і здоров‘я персоналу при використанні ртутіУкраїна, Івано-Франківська обл.
м.Калуш, а/с 1595, 77301
Тел.: +38(050) 373-93-97, +38(050) 433-06-62


Наша компанія займається повним спектром послуг по обслуговуванню готелів, баз відпочинку та закладів громадського харчування, починаючи від проектування будівель, будівництва готелей і до комплексного забезпечення (меблі, текстиль, посуд, обладнання для кухонь та барів з нержавіючої сталі). Крім того, наша компанія пропонує професійне навчання персоналу для закладів відпочинку та громадського харчування. Компанія працює на території України
Ви вирішили відкрити власний готель чи ресторан? Тоді ви знайшли те, що шукали. Ми допоможемо Вам комплексно вирішити усі Ваші питання від розробки бізнес-плану проекту, пошуку відповідної земельної ділянки, отримання документів, дозволів, розробки архітектурного проекту, самого будівництва, дизайну внутрішніх приміщень та текстильний декор кімнат. Окрім того, ми забезпечимо Ваш заклад усім необхідним для повноцінного його функціонування:
спеціалізовані меблі,
посуд, столові прибори
скатертини,
постільна білизна
та ін.
На базі нашого навчального центру проводимо навчання та підготовку персоналу для готельного бізнесу."Агроогляд: овочі та фрукти" - це новий унікальний інформаційний продукт від компанії "АПК-Інформ", який не має аналогів у Східній Європі. Цей продукт забезпечує комплексний підхід до інформаційного обслуговування всіх підприємств плодоовочевого бізнесу: від виробників овочів, фруктів і ягід до переробників, оптовиків, постачальників МТР та устаткування і плодоовочевих відділів мереж супермаркетів.

Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск