Внимание!!!

Для того что бы добавить свой ресурс, вы должны зарегистрироваться или залогиниться!

Главная  Лучшие    Популярные   Список  


Журналы Украины Полная база газет и журналов Украины ежедневно пополняется изданиями самостоятельно. Данные о стоимости рекламы в прессе являются наиболее достоверными. В каталоге изданий, помимо информации о газетах и журналах Украины, существует медиа-помощник – система фильтров для оперативного отбора наиболее подходящих для медиаплана изданий.Интернет-журнал "For Life" - все, что нужно для здоровой, счастливой, успешной жизни.журнал нефть и газ, отрасль и сопутствующие рынки: структура, тенденции, анализ
Украина, г. Киев, 03680
ул. Желябова, 8/4
Тел./факс:(044) 459 65 24, 459 6527,
459-6520, 459-6524, 459-6527    Асоціація українських підприємств целюлозно-паперової галузі "Укрпапір" зацікавлена у встановленні ділових зв`язків та налагодженні взаємовигідної співпраці з державними органами законодавчої і виконавчої влади, з місцевими органами самоврядування, з громадськими організаціями та спілками, з усіма, кому не байдуже майбутнє нашої України. Журнал "МОЛОЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ" видається з 2002 року. З січня 2003 року журнал є зареєстрованим виданням ВАК України.
До редколегії видання входять найвідоміші фахівці молочної та суміжних галузей, представники науки, виробництва, ветеринарії, охорони здоров'я, консультанти з економіки, фінансів та маркетингу.
Науковий консультант видання, проф. О.П.Чагаровский, є Секретарем Національного комітету України в Міжнародній молочній федерації (IDF - International Dairy Federation).
Завданням журналу є оперативне висвітлення стану молочної галузі України, надання читачам інформації про нові технології і наукові розробки як в Україні, так і за кордоном. Ми приділяємо увагу всім ланкам виробництва - від виробництва сировини до одержання продукту.
Журнал публікує матеріали про інгредієнти, новітні технології і обладнання, коментарі спеціалістів з питань безпеки харчових продуктів, дані про тенденції споживання молочної продукції та інше. Ми також надаємо свої сторінки для обговорення проблеми підготовки кадрів галузі, питань обміну досвідом, міжнародної співпраці.
В журналі публікуються важливі нормативні документи, статистичні дані та інформація про основні події на молочному ринку України та світу.
Метою видання є об'єднання зусиль всіх спеціалістів молочної галузі України для виведення її на сучасний рівень виробництва та досягнення конкурентоспроможних позицій на світовому ринку.Це перше професійне видання, яке розповідає, як законно зменшити податкові платежі та не втратити на штрафах.
Несплата податків – це злочин проти держави.

Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск