Внимание!!!

Для того что бы добавить свой ресурс, вы должны зарегистрироваться или залогиниться!

Главная  Лучшие    Популярные   Список  


Харьковское городское общество по вопросам защиты прав потребителейФирма ЮРИНКОМ предоставляет квалифицированную консультацию по любым вопросам юриспруденции, а также квалифицированную юридическую помощь.Систематизоване житлове законодавство, судові справи, консультації онлайн, новини про житло, житлові стосунки, цікаві новини
(житлове законодавство,власність на житло, житло, жилі приміщення, житлове право, судові справи, прописка, комунальні послуги, застава, спадщина)Законодавство України і міжнародне законодавство по захисту дитинства, систематизовані законодавчі матеріали і статті про наркоманію і наркотики, релігійні книги та матеріали, функціонуюча система відгуків відвідувачів сайту, новини...На цьому Веб-сайті розміщено: НОРМАТИВНО ПРАВОВІ АКТИ, ЗАКОНИ УКРАЇНИ, КОДЕКСИ, БІБЛІОТЕКА ЕЛЕКТРОННИХ ПІДРУЧНИКІВ які ви можете скачати. Також не велика колекція рефератів, яких з часом буде більше чим достатньо.Асоціація медіа-юристів об’єднує професійних юристів з усіх регіонів України, які надають юридичну підтримку засобам масової інформації і журналістами та ставить перед собою завдання інформувати журналістів про їх професійні права та можливості; забезпечувати ефективний юридичний захист цих прав; сприяти утвердженню принципу свободи слова в Україні; та адаптації українського законодавства до міжнародних угод.
Юристи, об’єднані Асоціацією працюють у цій царині з 1998 р. За цей час ними надано допомогу більше ніж у 1000 справах по захисту преси. Асоціація є єдиною організацією в Україні, яка отримала членство у всесвітній мережі організацій, що опікуються свободою доступу до інформації. Готує експертні висновки щодо законодавчих можливостей та практики їх реалізації в Україні. Бере участь у всесвітніх та європейських дослідженнях.
Засновники Асоціації починали свою роботу в Програмі Правового захисту та освіти ЗМІ IREX Pro-Media. За час існування Програми ними було проведено більше 50 тренінгів для журналістів, що надало можливість вивчити їх проблеми, систематизувати їх та знайти шляхи вирішення. Юристи Асоціації мають 8-річний досвід проведення семінарів (тренінгів) для юристів та суддів.
Юристи Асоціації працюють у центральному офісі у місті Києві та в усіх областях України.

Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск