Русский корабль иди на хуй
Внимание!!!

Для того что бы добавить свой ресурс, вы должны зарегистрироваться или залогиниться!

Главная  Лучшие    Популярные   Список  


    Харківський національний університет будівництва та архітектури (ХНУБА) - сучасний спеціалізований освітній і науковий центр, ліцензований і акредитований за вищим (четвертим) рівнем, який готує інженерні та наукові кадри переважно для Північно-східного регіону України, а також успішно вирішує науково-технічні завдання з формування та розвитку будівельного комплексу країни.



За роки незалежності Львівський ДАУ став сучасним навчальним закладом, що готує фахівців з найважливіших для агропромислового комплексу спеціальностей, проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, веде культурно- просвітницьку роботу і є провідним науково-методичним центром.
В університеті навчається понад 9 тисяч студентів, які набувають знань з 15 спеціальностей і 27 спеціалізацій. Одночасно студенти мають можливість отримати другу вищу освіту за принципом паралельного або післядипломного навчання. Поряд з традиційними моделями підготовки фахівців АПК, розпочато підготовку спеціалістів у відповідності до замовлень юридичних та фізичних суб’єктів виробництва і підприємництва.
Кожного року майже 1000 слухачів проходять перепідготовку і підвищуються свою кваліфікацію на факультеті заочної освіти та при Інституті післядипломної освіти. З метою координації діяльності навчальних закладів та науково-виробничих установ аграрного профілю Львівської та інших областей України при університеті створено навчально-науково- виробничий комплекс, до якого входять понад 40 закладів освіти І і ІІ рівнів акредитації.
Університет налагодив тісні контакти з навчальними закладами та науковими установами Англії, США, Польщі, Чехії, Словаччини, Німеччини, Франції, КНР. Щороку сотні студентів ЛДАУ проходять практику у фірмах Англії, Німеччини, Франції, Польщі. Розпочався обмін студентами між нашим університетом і Державним університетом штату Пенсільванія (США).
ЛДАУ має сучасну матеріально-технічну базу. Її основу складають 7 навчально-лабораторних корпусів, Науково-дослідний інститут землеробства та земельного кадастру, проектно-технологічне бюро, Технологічний парк, експериментально- механічна майстерня, видавничий центр. За останні роки створено навчально- наукові установи: Інститут картоплі, Інститут ріпаку, Інститут інженерів АПК, Інститут економіки АПК, Науково-виробничий центр “Дослідне поле”.

292040, м.Дубляни Жовківського району
Львівської області
тел.(0322) 945-501, факс (0322) 946-919



Україна, 76025, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57.
Тел.: (380-3422) 2-21-40. Факс: (380-3422) 3-15-74.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника - перший університет класичного зразка, відкритий у річницю незалежності України Указом її Президента. Але за плечима молодого навчального закладу вже були п'ятдесят років його попередника і фундатора - Iвано-Франківського педагогічного інституту. За короткий час існування новий університет зріс у провідний центр науки, культури і освіти Прикарпаття. Відкрились нові спеціальності, з'явились нові факультети і кафедри, колектив поповнився науковцями високого рівня, і головне - змінилися пріоритети в підготовці фахівців - від вузької професіоналізації ми перейшли на шлях широкої фундаментальної освіти. Наше завдання сьогодні - формувати високоосвічену особистість із національно-державницьким світоглядом, виховувати інтелігентів, здатних вирішувати найскладніші економічні, технологічні, культурологічні проблеми, що стоять перед молодою Українською державою.



Полтавський державний педагогічний університет імені В. Г. Короленка - вищий навчальний заклад III-IV рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр", "спеціаліст", а також "магістр".
Навчання здійснюється відповідно до державних стандартів на основі затверджених Міністерством освіти й науки України планів і програм. У процесі підготовки студентів використовуються інноваційні інформаційні технології, кращі досягнення вітчизняної та світової педагогічної науки.

36000 м. Полтава,
вул. Остроградського, 2
Т.2-58-37



Харківський державний університет мистецтв ім. І.П.Котляревського один із провідних мистецьких вузів України, науково-методичний центр музичної і театральної освіти Слобожанщини.



71100, Україна, Запорізька обл., м.Бердянськ, вул.Шмідта, 4
Телефони для отримання додаткової інформації
(06153)36244 - приймальня ректора;
(06153)71984 - приймальна комісія
(06153)42749 - підготовчі курси


Загальна інформація про університет

Бердянський державний педагогічний університет — вищий навчальний заклад III рівня акредитації, діяльність якого забезпечує наявність ліцензії серії АА 122199 від 07.09.2001 р.
Відлік історії університету можна розпочинати з серпня 1872 року, коли було отримано дозвіл на будівництво у м. Бердянськ чоловічої класичної гімнізії. Гімназія працювала до 1919 р. В ній навчалися такі всесвітньо відомі люди як бактеріолог В.Хавкін та "червоний адмірал" П.П.Шмідт, викладали відомий український композитор та поет-перкладач П.І.Ніщінський (Петро Вайда) та математик А.З.Епіфанов (детально період історії до початку ХХ ст. викладено в книзі "Бердянська чоловіча гімназія (остання третина ХІХ століття)" / Упорядники: В.М. Константінова, І.І. Лиман).
У двадцятих роках в цій будівлі знаходилися різні навчальні заклади, серед яких і вчительський технікум на базі якого в жовтні 1932 року було створено вчительський, а потім і педагогічний інститут. Під час окупації у 1941-1943 рр. в будівлі працював німецький госпіталь, а при відступі будівлю спалили. Враховуючи нестачу кваліфікованих кадрів учителів та викладачів з різних дисциплін у школах, училищах, технікумах, коледжах та ліцеях м.Бердянська та навколишніх районів, а також вимоги реформування вищої школи України, університет протягом 74 років існування здійснив різноманітні реорганізації, не раз змінюючи спеціальності та спеціалізації.
З 2002 року Бердянський педагогічний інститут ім. П.Д.Осипенко стає Бердянським державним педагогічний університетом. Ректор університету - Крижко Василь Васильович, професор, член-кореспондент Української Академії національного прогресу та Академії педагогічних та соціальних наук.
Університет готує фахівців за 27 спеціальностями на таких факультетах: соціально-педагогічний, підготовки вчителів початкової школи, філологічний, соціально-гуманітарний, фізико-математичний, ком'ютерних технологій та систем, економічний, естетичного та фізичного вихованя, індустріально-педагогічний.
Підготовка фахівців здійснюється на базі повної середньої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр на денній та заочній формах навчання за державним замовленям та на контрактній основі.
Університет готує на базі вищої освіти магістрів за спеціальностями:
Управління навчальними закладами
Математика
Фізика
Трудове навчання
Українська мова і література
Мова і література
Дошкільне виховання
Початкове навчання
Соціальна педагогіка
Дефектологія
ПМСО. Історія
ПМСО. Музика
ПМСО. Хореографія
Термін навчання на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня баклавр - 4 роки, спеціаліст - 5 років, магістр - 1 рік. Начальний процес забезпечують 277 викладачів, серед них: 7 професорів, 5 докторів наук, 73 доценти, 102 кандидати наук.

Онлайн-трансляция событий в Украине

Искать

Поиск